Najčastejšie otázky a odpovede

Komu je určená lekcia Ako degustovať víno?


Populárna lekcia Školy vína je určená začiatočníkom. Príjemným a praktickým spôsobom vás uvedie do sveta vína. Nepredpokladáme, že máte rozsiahle vedomosti o víne, len že sa o víno zaujímate.
Komu je určený kurz Somelier junior?


Vedieť vybrať vhodné víno, správne ho podávať a vedieť snúbiť s jedlom je dnes súčasťou kultúry. Kurz je určený začínajúcim somelierom, milovníkom vína a všetkým, ktorí chcú byť dokonalým hostiteľom pre svojich hostí alebo chcú vedieť, ako byť sebaistý ako hosť v reštaurácii. Kurz môžete ukončiť skúškou, úspešní absolventi obdržia certifikát Somelier junior od Asociácie somelierov Slovenskej republiky.
Komu je určený kurz Certifikát someliera?


Certifikát someliera je určený profesionálom z oblasti gastronómie, ale aj zanieteným milovníkom vína. Kurz sa skladá z dvoch modulov a je ukončený písomným testom a praktickými skúškami, na základe ktorých úspešní absolventi získajú Certifikát someliera. Osvedčenie obsahuje garančné insígnie Asociácie somelierov Slovenskej republiky a ASI – Association de la Sommellerie Internationale.
Vydávate aj darčekové šeky?


Áno, na všetky lekcie a kurzy vám môžeme vystaviť darčekový šek.
Viete zorganizovať kurz u nás vo firme?


Áno, organizujeme aj kurzy šité na mieru realizované vo Vašej spoločnosti na celom Slovensku.
Môžem zrušiť zakúpený kurz?


Všetky kurzy zakúpené online je možné kedykoľvek zrušiť bezplatne 10 dní pred začatím. Pre zrušenie kurzu, prosím zašlite požiadavku na e-mail: beatavlnkova@gmail.com, alebo telefonicky: 0903 44 64 22